Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Duben 2009

▫ Pelíšek a zlaté misky Swarovski pro psa!

26. dubna 2009 v 20:22 | 4.4.2009, časopis Aha!, str. 03, Politika

Topolánkův dárek pro Obamu: Pelíšek a zlaté misky pro psa!

Pelíšek za mnoho tisíc korun a dvě misky zdobené 24karátovým zlatem a posázené kamínky od Swarovského dostal prezident USA Barack Obama od premiéra ČR Mirka Topolánka. Na pelíšku je logo a na miskách nápis »First dog of the USA« (První pes USA). Pelíšek je z antialergických materiálů, protože dcera Obamových Malia má alergii. Obamovi si psa chtějí pořídit během příštích týdnů.

▫ Bicykel pre milionárov

26. dubna 2009 v 20:18 | 26.3.2009, časopis Život, str. 41, Kuriozity

BICYKEL PRE MILIONÁROVAj keď milionári používajú skôr štvorkolesové tátoše, o tento možno prejavia záujem. Nie je to hocijaký bicykel, ale zlatý a osadený Swarovského krištáľmi. Jeho cena je skutočne závratná - veď nie každý si kúpi bicykel za 80 000 eur.

▫ Fotografie od Vás - posílejte!

20. dubna 2009 v 20:16 | Lucie, Praha
Tak takhle to vypadá, když dostanete hezký dárek.....:)