Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Říjen 2009

▫ Nechybí Vám něco?

7. října 2009 v 22:46 | Kateřina Petrová
Pondělí ráno a Vy musíte do práce. A zas nemáte co na sebe - ty dvě skříně oblečení se přeci nepočítají! Zkusíte pár modelů, ale není to ono. Něco tomu zkrátka chybí, něco zajímavého, třešnička na dortu, nějaký..nějaký..ŠPERK! Ale tolik šperků, říkáte si, které by se hodily ke všem Vašim rozličným outfitům, budete shánět nezdravě dlouho. Těch kilometrů, co budete muset nachodit po obchodech! A jakou spoustu peněz to bude stát! Bižuterie by mohla být levnější, ale ta přeci vypadá strašně…
V tento moment nám dovolte Vaše úvahy přerušit a nabídnout k laskavému nahlédnutí www.bizu-outlet.com . Možná zde naleznete odpověď na to, jak bez jediného kroku navíc a neúměrného zatížení Vaší peněženky můžete mít na každý den jiné náušnice, krásný náhrdelník ke každé halence nebo různé soupravy podle barvy šatů. A ne jen tak ledajaké, ale vyrobené ze Swarovski Elements nebo Preciosa krystalů! A že by se Vám hodila i brož nebo přívěsek na mobil? Bez problému. Nebo potřebujete nutně obdarovat všech Vašich 50 kamarádek? Skvělý nápad, protože čím více nakoupíte, tím více ušetříte. Vyzkoušejte náš internetový obchod a dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa. Těšíme se na Vás!
Váš BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet šperků a bižuterie