Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Březen 2010

▫ Získejte šperky v hodnotě 400 Kč !

29. března 2010 v 23:03 | Katka P.
16.2.2010 jsme na stránky přidali zbrusu novou kategorii stříbrné šperky. Od stříbrných šperků v kategorii Swarovski se liší hlavně technologií výroby, kdy se stříbro lije do formy a jsou použity zirkony (převážně opět od Swarovskeho, neb se můžeme spolehnout na přesnou velikost a výtečnou kvalitu zirkonu). Tato nová ...kategorie šperků se vyznačuje neobvyklou precizností zpracování zejména proto, že jsou při lití používány tytéž dokonalé formy, jako při výrobě zlatých šperků. Ano, správně, je tedy možné jakýkoliv šperk z této kategorie vyhotovit v bílém nebo žlutém zlatě.

Ráda bych se teď s Vámi podělila o své zážitky při testovacím nošení těchto šperků. Samozřejmě nedoporučuji některé z níže uvedených aktivit provádět, jelikož byste mohli přijít k újmě a zřejmě ztratili nárok na reklamaci .

Pokusný králík:
já (Protože se chovám k věcem obecně poměrně nehezky, šperky nevyjímaje, a tak je snadno mohu vystavit patřičné zátěži, vhodné k ověření kvality předmětu. Čím horší zacházení předmět vydrží, tím ho mám raději. Kolega si navíc odmítl nechat propíchnout uši a z naprosto nerelevantních důvodů se brání nošení krystalových prstenů a přívěsků, takže by to stejně zbylo na mně.)

Pokusné předměty:
náušni
ce 60008
http://www.bizu-outlet.cz/strieborne-nausnice-swarovski-zirkon-p569
prsten 62022
http://www.bizu-outlet.cz/stribrny-prsten-p608

Průběh testu:
6.2.2010 jsem si hrdinně nasadila náušnice i prsten a do dnes (29.3.2010) je nesundala, ve špercích i spím, což tedy občas není zrovna pohodlné. Během této doby se účastnil jeden či oba šperky mytí rukou, sprchování, mytí a každodenní úpravy vlasů, mytí nádobí, pobytu v bazénu, sauně a páře (několikrát), výletu na běžkách, squashe nebo cestování MHD. Za zmínku stojí také generální úklid bytu včetně drhnutí sporáku speciálním přípravkem. Samozřejmě bez gumových rukavic. Užralo mi to téměř všechen lak z nehtů a trochu kůže. Nesmím rovněž zapomenout na přípravu špaget, kdy jsem si na pár vteřin ponořila ruku s prstenem do vařící vody. Inu, každý máme občas slabou chvilku. Naštěstí jsem měla dostatečné množství mražené zeleniny, kterou jsem si po zbytek neděle k opařené pacičce přikládala.

Šperky tedy přicházejí pravidelně do kontaktu s mýdlem tekutým i tuhým, šamponem a kondicionérem, lakem na vlasy (ten je údajně pro šperky zvlášť nebezpečný), prostředkem na mytí nádobí, krémem na ruce Ikea, krémem na vrásky Garnier, parfémem D&G, cigaretovým kouřem, minerální vodou Rajec bylinka (občas se poleju, když si ráno cestou do kanceláře otevírám k cigaretě novou lahev), horkou čokoládou, čajem, pivem a jinými nápoji (no, vlastně se poleju skoro vždycky, když o tom tak přemýšlím), potem mým a potem těch, kteří se v metru drželi tyče přede mnou. Prozatím nedošlo ke změně barvy a tvaru šperků, poškození povrchu ani zirkonů, tak uvidíme, co udělá barva na vlasy… Dám vědět

Kdo trumfne moje kopytnické příhody příběhem ještě kopytnatějším, získává ode mě šperk ze stránky www.bizu-outlet.com v hodnotě 400 Kč s DPH. Jsem zvědavá