Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

▫ Cenové porovnanie poštovného. Dobierka vs. platba vopred bezhotovostne

2. dubna 2010 v 13:04


Oproti klasickému spôsobu - teda platbe vopred bezhotovosntným prevodom a poslaním Českou, respektíve Slovenskou poštou je poštovné s dobierkou na Slovensko drahšie o 5,88 Euro bez DPH. A k tomu treba pripočítat ešte rozdiel v cene produktov, pretože v prípade, že uprednostníte bezhotovostnú platbu pred dodaním tovaru, získavate 3% zľavu z ceny všetkych produktov, ktoré máte v košíku.

BIZU-OUTLET.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama