Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Červen 2010

Nová kolekce "RETRO"

30. června 2010 v 22:38 | Katka P.
Vážení zákazníci,

Připravili jsme pro Vás limitovanou kolekci s názvem "RETRO". Tato kolekce byla navržena speciálně pro BIZU-OUTLET.com a vyrobena v omezeném počtu kusů. Designérka "RETRO" kolekce má mnohaleté zkušenosti v oboru, spolupracovala s předními jabloneckými bižuterními firmami a její vzory bylo možno spatřit jak v Čechách, tak v zahraničí.

Z materiálů byly použity tradiční skleněné korálky, ocelová lanka a tombakové kovodíly s různými typy galvy. Dojem v současné době módního "retro" stylu je u některých vzorů záměrně podpořen například starozlatou galvou nebo volbou korálků s drobnými povrchovými nedokonalostmi.
Motýl


V kolekci "RETRO" naleznete kousky vhodné pro nejrůznější příležitosti, pátečním večerem ve městě počínaje, svatbou konče.

Pokud chcete mít jistotu, že na ulici nepotkáte ženu či dívku se stejným náhrdelníkem nebo náušnicemi, jako máte Vy, preferujete kvalitní zpracování a přijatelné ceny, kolekce "RETRO" je pro Vás to pravé.


Váš BIZU-OUTLET.com

EXTRA SLEVA 10% NA VŠECHNO!

25. června 2010 v 10:53 | Katka P.

extra sleva 10%
Vážení zákazníci,

opět jsme pro Vás připravili extra slevu 10% na celý sortiment.

Sleva platí pro nákupy uskutečněné od 25.6.2010. do 14.7.2010. Zboží bude dodáno po 19.7.2010.

Váš BIZU-OUTLET.com