Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Listopad 2010

Nová kolekce "SRDÍČKA" za fantastické ceny!

7. listopadu 2010 v 13:59 | Katka P. |  Nové zboží


Vážení zákazníci,

Tento týden jsme rozšířili nabidku šperků se Swarovski Elements. Připravili jsme pro Vás limitovanou edici náušnic, náhrdelníků a souprav s krystaly ve tvaru srdíčka. Všechny šperky jsou vyrobené ze stříbra s ryzostí 925/1000.

Obecně jsou šperky a bižuterie s krystalovými srdíčky velkmi oblíbeným artiklem, a proto veříme, že Vás touto kolekcí za fantastické ceny potěšíme.

Kolekci jsme pro Vás připravili v 7 základních barvách a je dodávána v dárkových krabičkách.

detail
Více naleznete na naší stránce www.bizu-outlet.com/kolekce-srdicka-c52

12% + 3% = 15% SLEVA NA VŠECHNO!

1. listopadu 2010 v 15:37 | Katka P.
Vážení zákazníci,

Opět jsme pro Vás připravili extra slevu, tentokrát dokonce 12% na celý sortiment. Nezpomeňte ještě na slevu 3% za bezhotovostní platbu předem.

Sleva platí pro nákupy uskutečněné od 1.11.2010 do 17.12.2010. Sleva Vám bude odečtena v pokladně před oesláním objednávky.

Váš BIZU-OUTLET.com
12% + 3% = 15%