Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Březen 2011

Registrace na puncovním úřade

14. března 2011 v 12:51 | KP |  Praktické informace
Vážení zákazníci,
Dovolujeme si Vás informovat, že jsme uzavřeli dohodu o umožnění kontrolních nákupů s Puncovním úřadem. To znamená, že Puncovní úřad může kdykoliv bez předchozího upozornění ověřit kvalitu a správnost označování stříbrných šperků v našem internetovém obchodě.


Nakupujte bez minimálního odběru!

14. března 2011 v 10:09 | OM
Vážení klienti,

Od 11.3.2011 do 15.6.2011 máte možnost nakupovat v našem internetovém obchodě bez minimálního odběru. Věříme, že Vás tato úprava podmínek potěší.


Váš BIZU-OUTLET.com