Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Říjen 2011

Nosit šperk je umění!

27. října 2011 v 10:31 | OM |  Praktické informace
Díváte se často do výlohy klenotnictví, či okukujete stánky s nejrůznějšími přívěsky na trzích a jarmarcích a nemůžete se rozhodnout, který vybrat? A když už přece jen některý vyberete, nevíte si s ním rady. Nevíte, jak ho nejlépe nosit, aby co nejvíce vynikl?

Tady je pár tipů.

Platí, že pokud jste drobná a štíhlá, tak jsou pro vás vhodnější šperky něžné a menší a spíše ke krku, jste-li korpulentnější, bude vám víc slušet přívěsek mohutnější a spíše delší, sahající hluboko do výstřihu. Chcete-li skrýt příliš výrazné klíční kosti, zvolte přívěsek, který bude končit těsně pod krční jamkou. Naopak, pokud chcete klíční kosti zvýraznit, přívěsek by měl končit těsně nad nimi. Všeobecně platí, že ve velkém dekoltu se dobře vyjímá přívěsek, který spadá až mezi ňadra.
Stejně tak si počínejte, pokud chcete zpestřit jednoduchý rolák. Jednoduše zvolte přívěsek na dlouhém řetízku nebo šňůrce, který bude sahat až do půlky prsou. Výsledek vás příjemně překvapí.