Jediné, co Vám chybí k dokonalosti, je šperk od nás! Dotvořte svůj image krystaly Swarovski a Preciosa!


BIZU-OUTLET.com - skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preicosa. Výrobky jsou ručně vyrobené v Jablonci nad Nisou, Česká republika.

Podporujeme maloobchod i velkoobchod. Nabízíme náušnice, prsteny, náramky, přívěsky, brože, soupravy, náhrdelníky, přívěsky na mobil, korunky do vlasů, růžence a jinou bižuterii a šperky z krystalů Swarovski a Preciosa za skvělé ceny. Dále nabízíme firmám dárkové předměty, možnost výroby šperků a bižuterie dle vlastních návrhů. Jedinečná příležitost pro marketingové agentury i firmy.

Praktické informace

Aké náušnice sa hodia k Vašej tvári?

20. listopadu 2011 v 15:31 | OM

Šperky môžu dotvoriť Vašu krásu, ale pri zlom výbere môžu samozrejme i uškodiť. Prinášame Vám pár rád, ktoré by Vám mohli pomôcť zorientovať sa pri ich výbere.


Hranatá tvár


Ak máte hranatú tvár, doporučujeme náušnice, ktoré zjemnia jej ostré, geometrické kontúry. Vhodné sú náušnice v tvare predĺženej slzy alebo iných oválnych tvarov. Visiace náušnice ju opticky predĺžia, urobia ju jemnejšou. K hranatej tvári sa hodia i malé náušnice guľatých tvarov. Vyhýbajte sa však geometrickým tvarom ako sú štvorce, obdĺžniky alebo trojuholníky.


Oválna tvár


Vo všeobecnosti platí, že oválnu tvár môžete skrášliť akýmkoľvek tvarom náušníc. Neurobíte chybu, ak zvolíte náušnice špirálového i oválneho tvaru, alebo náušnice vo forme slzičiek. Môžete si dovoliť i visiace náušnice geometrických či oválnych tvarov, ale nemali by ste kombinovať malú tvár s náušnicami väčších rozmerov a pokiaľ si nechcete svoju tvár ešte opticky predľžiť, vyhnite sa visiacim náušniciam oválnych tvarov.


Trojuholníková tvár

Dámy s trojuholníkovou tvárou si môžu vybrať z veľkého množstva náušnicových tvarov, od oválnych cez kruhové až po špirálky. Veľmi dobrou voľbou sú visiace oválne náušnice, ktoré zvýraznia pekné línie trojuholníkovej tváre.


Guľatá tvár

Ak máte takýto typ tváre, určite doporučujeme náušnice, ktoré ju opticky predĺžia. K takým patria náušnice obdĺžnikových ale i oválnych tvarov. Mali by ste sa však vyhýbať náušniciam v tvare väčšieho alebo menšieho kruhu.

Vhodné náušnice nájdete na stránke:

Nosit šperk je umění!

27. října 2011 v 10:31 | OM
Díváte se často do výlohy klenotnictví, či okukujete stánky s nejrůznějšími přívěsky na trzích a jarmarcích a nemůžete se rozhodnout, který vybrat? A když už přece jen některý vyberete, nevíte si s ním rady. Nevíte, jak ho nejlépe nosit, aby co nejvíce vynikl?

Tady je pár tipů.

Platí, že pokud jste drobná a štíhlá, tak jsou pro vás vhodnější šperky něžné a menší a spíše ke krku, jste-li korpulentnější, bude vám víc slušet přívěsek mohutnější a spíše delší, sahající hluboko do výstřihu. Chcete-li skrýt příliš výrazné klíční kosti, zvolte přívěsek, který bude končit těsně pod krční jamkou. Naopak, pokud chcete klíční kosti zvýraznit, přívěsek by měl končit těsně nad nimi. Všeobecně platí, že ve velkém dekoltu se dobře vyjímá přívěsek, který spadá až mezi ňadra.
Stejně tak si počínejte, pokud chcete zpestřit jednoduchý rolák. Jednoduše zvolte přívěsek na dlouhém řetízku nebo šňůrce, který bude sahat až do půlky prsou. Výsledek vás příjemně překvapí.

Jaký je rozdíl mezi šperky se Swarovski Elements a šperky Swarovski?

13. července 2011 v 14:31 | BIZU-OUTLET.com
Šperky a bižuterie se Swarovski Elements jsou výrobky dekorované krystaly od společnosti Swarovski. K výrobkům není dodáván certifikát, neboť ani společnost Swarovski k jednotlivým krystalům/komponentům certifikát neposkytuje. Do této kategorie patří originální bižuterie a šperky z naší nabídky, které jsou vyráběny ručně v Jablonci nad Nisou a pokud jsou výrobky osazeny krystaly nebo zirkony Swarovski, je tato skutečnost uvedena jak v popisu na našich internetových stránkách, tak na obalu výrobku.

Šperky nebo bižuterie Swarovski jsou takové výrobky, které kompletně pocházejí z dílny společnosti Swarovski. Jsou k zakoupení pouze v originálních kamenných prodejnách Swarovski a v online shopu Swarovski.com. Tyto výrobky jsou označeny symbolem labutě a je k nim dodáván certifikát.

Registrace na puncovním úřade

14. března 2011 v 12:51 | KP
Vážení zákazníci,
Dovolujeme si Vás informovat, že jsme uzavřeli dohodu o umožnění kontrolních nákupů s Puncovním úřadem. To znamená, že Puncovní úřad může kdykoliv bez předchozího upozornění ověřit kvalitu a správnost označování stříbrných šperků v našem internetovém obchodě.

Balení produktů

13. září 2010 v 13:37 | K.Petrová
Vážení zákazníci,

Vzhledem k mnohým dotazům na balení šperků a bižuterie, kterou nakupujete v internetovém obchodě www.bizu-outlet.com, jsme se rozhodli Vám krabičky, jež používáme, představit. Během krátké doby ke každému produktu přidáme informaci, jestli je cena krabičky zahrnuta v ceně produktu, anebo je možné si ji přiobjednat.

Krabička malá modrá - používáme je například na některé druhy stříbrných náušnic
Malá krabička
Krabička velká modrá - je standardně používána pro náhrdelníky a některé soupravy
Krabička plastová čtvercová - je používána na prsteny
Krabička plastová obdélníková - používáme je například pro přívěsky a některé stříbrné náušnice
Šperky v sekci "stříbrné šperky" mají jiný typ krabiček, které jsou vždy zahrnuty v ceně produktu.
Produkty v sekci Swarovski krystal jsou baleny v krabičkách s označením Made with Crystals from Swarovski® Components
 
 

Reklama